Cześć dzisiaj jest chłopaki lub dziewczyny dzień zakochanych czeba coś dać chłopaki dziewczynom prezenciki chociarz jak jesteście daleko od dziewczyny to kartki albo malutki drobiazg a zobaczycie dziewczyna się uczieszy dobra kończe tom mojom noteczke i prosze o komenty NarX




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.02.2005 :: 21:05 :: 195.136.186.4

Kurde Gosiaczek wiedziałam ze uwielbiasz BMW ale ze az tak?? Ty sie chyba zabujałas w nich Zaje....fajniego masz blogaska Bede tu wpadac raz za czas jak niezapomne A miłe jak chłopak da cosik dziewczynie i o niej nie zapomni dobra ja spadam pozdro i buzki ciał:*
14.02.2005 :: 19:25 :: bbs93.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Masz fajnego bloga! Jak byś miała czas to mogłabyś zajrzeć i równierz coś o moim powiedzieć? Ale nie trzeba. Piszę tego koma bezinteresownie. Jak byś jednak chciała spojrzeć kto jest taki miły (ta moja skromność =] ) to zapraszam www.basia.talk.pl Zawsze jesteś miło widziana u mnie!
14.02.2005 :: 19:25 :: bbs93.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Masz fajnego bloga! Jak byś miała czas to mogłabyś zajrzeć i równierz coś o moim powiedzieć? Ale nie trzeba. Piszę tego koma bezinteresownie. Jak byś jednak chciała spojrzeć kto jest taki miły (ta moja skromność =] ) to zapraszam www.basia.talk.pl Zawsze jesteś miło widziana u mnie!
14.02.2005 :: 18:12 :: ayn245.neoplus.adsl.tpnet.pl

*Aneta*

Cześć fajny blogasek !!! Chyba zacznę Cię odwiedzać nawet nie chyba le na pewno tylko wejdz do mnie i daj mi komcia i napisz tam swuj adres na tego bloga bo ja nie mogę pszepiasc bo mam cos popsute !!!
www.szalonajedenastolatka.blog.onet.pl
Proszę wpadnij do mnie albo napisz mi na adres niusia11@vp.pl i podaj mi swuj adres e-meil jak masz oczywiście !!
14.02.2005 :: 16:40 :: 80.51.255.74

Chlopczysko

Co ja widzę maniaczka BMW!! No to masz fajne hobby!Możesz coś o tym napisać.Napewno będzie ciekawie.
3maj się!!

14.02.2005 :: 15:44 :: 195.136.186.3

Misiek

Dzięki za komenty ja terz będe się odwdzięczał NarX
Talk.pl :: Wróć